Gaming (311 Produkte)

Mouse Gaming Razer Viper Mini
Asnjë vlerësim

Kontrolloni rezultatin e çdo beteje me ndihmën e një mausi të lojrave që përdorë një rreze të dritës infra të kuqe për të regjistruar çdo klikim, me një kohë maksimale të përgjigjes prej 1 milisekonda. ... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Tastiere Keyboard Gaming Redragon Diti K585 RGB Mekanike
Asnjë vlerësim

Tastiere Keyboard Gaming Redragon Diti K585 RGB Mekanike Tastiera mekanike e lojrave mekanike Redragon DITI 47 Key RGB është një pajisje kushtuar çelësave që ju nevojiten për lojërat tuaja. Ka pesë çelësa makr... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Tastierë Keyboard Gaming Razer Cynosa Lite US
Asnjë vlerësim

Tastierë Keyboard Gaming Razer Cynosa Lite US Razer Cynosa Chroma Lite është një tastierë e lehtë, e fuqishme lojrash e dizajnuar deri në detajet më të vogla që mund të mbështesin plotësisht përpjekj... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Redragon Themis H220 With Adapter
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje Redragon Themis H220 With Adapter Kufjet Redragon gaming me nje dizajn elegant. Me nje performance te larte dhe nje bas stereo qe rrit qartesin e audios dhe ju ofron komfortitetin qe ju desh... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Karrige White Shark GAMING CHAIR GC-481 PIRATE Black/Red
Asnjë vlerësim

Karrige  White Shark GAMING CHAIR GC-481 PIRATE Black/Red Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen i dizenjuar ne te gjithe siperfaqen  Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet Rrot... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Tastierë Keyboard Gaming Razer BlackWidow V3 Pro Wireless
Asnjë vlerësim

Tastierë Keyboard Gaming Razer BlackWidow V3 Pro Wireless Tastiera Razer BlackWidow V3 Pro është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Është ideale për përdoruesit të cilët dëshirojnë të lu... Lexo më shumë

from 32,990.00ALL
at 1 stores
Tastierë Keyboard Gaming Razer Blackwidow Lite Tenkeyless
Asnjë vlerësim

Tastiera e lojrave Razer BlackWidow Lite Mechanical Organe Switch është një tastierë që do t'ju çojë në krye të tabelave të listave, por që gjithashtu mund ta përdorni për të mbajtur shënime gjatë një taki... Lexo më shumë

from 11,490.00ALL
at 1 stores
Tastierë Keyboard Gaming Logitech G413 Mechanical Carbon
Asnjë vlerësim

Tastiera mekanike Logitech G413 Carbon me celësa mekanik Romer-G ka 70 milionë presione, pista aktivizimi 1.5mm dhe 45g, godtje totale 3mm. Tastiera lidhet me lidhje USB me kabllo 1.8m, dhe port USB 2.0.Ndricim të kuq,5 niv... Lexo më shumë

from 13,990.00ALL
at 1 stores
Set gaming 2 ne 1 Redragon Vajra & Centrophoru
Asnjë vlerësim

Set gaming 2 ne 1   Redragon Vajra & Centrophoru Tastiere Gaming +maus gaming. Tastiere Gjatesia e kabellit 150cm Qëndrueshmëria e butonit: 10 milion klikime Tela të forcës tërheqëse maksimale prej 10 kg 200 gram�... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Panther WHITE SHARK - GAMING HEADSET GHS-1641 BLACK/RED
Asnjë vlerësim

Kufje Panther Shark Headset modeli GHS-1641 BLACK/RED Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme  Me mikrofon i cili levize... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Set 4 ne 1 Gaming Redragon S101-BA
Asnjë vlerësim

Set 4 ne 1  Gaming Redragon S101-BA Tastierë RGB Backlit Gaming: me Mbështetje Dore, 7 ngjyra te ndryshme dhe  4 nivele ndriçimi të dritës së pasme, shpejtësi të papare, Tastierë e dizaj... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores