Karikues Dhe Fisha (202 Produkte)

Fishe S-Link MicroUSB 2A SL-X201
Asnjë vlerësim

Fishe S-Link MicroUSB 2A SL-X201 Fishe nga S-Link per te karikuar telefonin ose pajisjet te tjera. Specifika:... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Zgjatues USB2.0 S-Link SL-AF2015 1.5M
Asnjë vlerësim

Zgjatues USB2.0 S-Link SL-AF2015 1.5M Fishe zgjatuese nga S-Link. Specifika: Marka: S-Links Modeli: SL-AF2015... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Fishe S-Link Lightning 2A SL-X202
Asnjë vlerësim

Fishe S-Link Lightning 2A SL-X202 Fishe nga S-Link per te karikuar telefonin ose pajisjet te tjera. Specifika: Marka: S-Link Amper: 2A Porta: Lightning Gjatesia : 1m  ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Karikues me Wireless OW-01 , 4 ne 1
Asnjë vlerësim

Blini online karikues me wireless OW-01 , 4 në 1 Stacioni i karikimit me valë mbështet karikimin e 4 pajisjeve: celularë, orë, kufje dhe laps në të njëjtën kohë. E përputhshme me iPhone 12/11/11 Pro max/Samsung Galaxy... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fishe Karikimi iPhone Konfulon S05
Asnjë vlerësim

Fishe karikimi per iPhone 5/6/7/, e markes Konfulon, modeli S05 Cilesi shume e mire dhe transferim i shpejt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fishe Karikimi Android Konfulon S02
Asnjë vlerësim

Fishe karikimi e markes Konfulon modeli S02 Android Sherben per te karikuar telefonat tuaj Android (micro USB) Ju... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fishe Karikimi iPhone 8/ iPhone X
Asnjë vlerësim

Fishe karikimi per smartphone Kompatibel me Iphone 8/Iphone X Ju sherben edhe per transferimin e te dhenave nga... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Karikues Makine LDNIO C502
Asnjë vlerësim

Bli online karikues Ldnio per makinen tuaj. 1 porte USB dhe 18.0W Output: DC3.6~6V=3A/DC6~9V=2A/DC9~12V=1.5A(Auto... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Karikues Erturo ERT1
Asnjë vlerësim

Porosit online Karikues Erturo ERT1.

from 0.00ALL
at 0 stores
Fish Xs
Asnjë vlerësim

Porosit online Fish Xs.

from 0.00ALL
at 0 stores
Fish X76
Asnjë vlerësim

Porosit online Fish X76.

from 0.00ALL
at 0 stores
Fish Parker WDC-012
Asnjë vlerësim

Porosit online Fish Parker WDC-012.

from 0.00ALL
at 0 stores
Car charger WUW-C76
Asnjë vlerësim

Porosit online Car charger WUW-C76.

from 0.00ALL
at 0 stores
Car charger WUW-C70
Asnjë vlerësim

Porosit online Car charger WUW-C70.

from 0.00ALL
at 0 stores
Car charger WUW-C69
Asnjë vlerësim

Porosit online Car charger WUW-C69.

from 0.00ALL
at 0 stores
Car charger LZ-A01
Asnjë vlerësim

Porosit online Car charger LZ-A01.

from 0.00ALL
at 0 stores
Apple MagSafe Charger (15W)
Asnjë vlerësim

Karikuesi MagSafe nga Apple,karikim wireless te shpejte deri ne 15W. Magnetët e rreshtuar në mënyrë të përsosur i bashkangjiten iPhone 12 ose iPhone 12 Pro. Mund te perdoret edhe per Airpods ose pajisje te tj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Baseus Ultra-Thin Wireless Charger
Asnjë vlerësim

Karikues wireless nga Baseus, shume i holle dhe i pershtatshem per celulare dhe tablet te cilet mundesojne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Car charger Ienmato
Asnjë vlerësim

Porosit online Car charger Ienmato.

from 0.00ALL
at 0 stores