Karikues Dhe Fisha (202 Produkte)

Fishe hoco. Type C X38 2.4A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Type C X38 2.4A 1m Fishe karikimi per telefone,tablete, transmetues te dhenash dhe paisje te tjera... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Type C X26 2.0A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Type C X26 2.0A 1m Fishe karikuesi per telefona, tablete , transmetuesh te dhenash dhe paisje te... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Lightning X26 2.0A 100cm
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Lightning X26 2.0A 100cm Fisha e karikimit X26 lightning eshte nje rekomandim perfekt per telefonin... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Micro USB X26 2.0A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Micro USB X26 2.0A 1m Fishe karikimi dhe transmetues te dhenash per paisjet tuaja. Funksioni kryesor i fishes eshte karikimi i shpejte dhe transferimi i sigurt i te dhenave tuaja. Materiali: najlon,alumin,TPE Gjat... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Fishe Power Line Lightning EL-1203 1m
Asnjë vlerësim

Fishe Power Line Lightning EL-1203 1m Fishe karikimi Power Line  per iPhone , modeli EL-1203 . Transmetues te dhenash ne menyre te shpejte dhe te sigurt. Output: 2.4A Rezistente ndaj perthyerjeve.  ... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Fishe Power Line Micro USB EL-1202
Asnjë vlerësim

Fishe Power Line Micro USB EL-1202 Fishe karikimi Power Line per Android , modeli EL-1202 . Transmetues te dhenash ne menyre te shpejte dhe te sigurt. Output: 2.4A Rezistente ndaj perthyerjeve.    ... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Fishe Moxom CC-06 Micro USB 1.2m 2.1A 1.2m
Asnjë vlerësim

Fishe Moxom CC-06 Micro USB 1.2m 2.1A 1.2m Fishe karikimi per telefona ose paisje te ndryshme. Transmetues te... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Karikues LDNIO Lightning DL-AC200 2.1A
Asnjë vlerësim

Karikues LDNIO Lightning DL-AC200 2.1A Karikues me porte te dyfishte USB AC Adapter EU per iPhone / iPad / Andriod, paisje te tjera me fishe microUSB. Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin tuaj ,kudo ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Karikues Fast Charging Viagem R33475
Asnjë vlerësim

Karikues Fast Charging Viagem R33475 Karikues per telefonin, tabletin ose paisjet te tjera. Karikuesi Viagem eshte krijuar posacerisht per te rimbushur baterine e telefonave dhe tableteve tuaj me nje shpejtesi dhe sigu... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Fishe LDNIO Type C 2.1A 2m LS372
Asnjë vlerësim

Fishe LDNIO Type C 2.1A 2m LS372 Fishe LDNIO e cila sherben si karikues dhe transmetues te dhenash. Materiali... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Karikues Samsung 45W+Fishe Type-C EP-TA845XBEGWW
Asnjë vlerësim

Karikues Samsung 45W+Fishe Type-C EP-TA845XBEGWW Karikues me fishe Type C per te karikuar pajisjet tuaja me brenda pak minutash. Specifika: Fishe Type C Karikim Super i shpejte 2.0 Karikim 2.0 45W i perputhshem me Galaxy Note 10... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Karikues Moxom Lightning KH-06 2.4A
Asnjë vlerësim

Karikues Moxom Lightning KH-06 2.4A Adaptor qe karikon shpejt dhe ne menyre eficente telefonin , tabletin ose... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Karikues S-Link 2A Lightning SL-EC10L
Asnjë vlerësim

Karikues S-Link 2A Lightning SL-EC10L Karikues nga S-Link i pershtatshem per telefona me porte Lightning. Specifika: Marka: S-link Modeli: SL-EC10L Porta: Lightning Ngjyra: e Bardhe Input: AC 100-240V, 50 / 60Hz... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Micro USB U31 2.4A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Micro USB U31 2.4A 1m Fishe per karikim dhe transferim te dhenash. Karikoni telefonin , tabletin ose paisje te tjera ne menyre te shpejte dhe te sigurt. Gjatesia 1 m Materiali: najlon+injeksion i dyfishtë... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Karikues 2 Porta 2USB Micro USB 5V 2.1A S-LI
Asnjë vlerësim

Karikues 2 Porta 2USB Micro USB 5V 2.1A S-LI Karikues me dy pora USB, per te karikuar dy pajisje ne te njejten... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Type C X14 2A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Type C X14 2A 1m Fishe karikimi hoco. per telefonin, tabletin ose paisjet tuaja. Dizenjuar qe te punoje me cdo pajisje qe perdor porte Type-C. Materiali i fishes eshte i perbere nga najloni dhe alumini , i... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Karikues S-Link 11W Micro USB 2.4A
Asnjë vlerësim

Karikues S-Link 11W Micro USB 2.4A Karikues nga S-Link i pershtatshem per telefona me porte Mincro USB. Specifika: Marka: S-link Porta: Micro Usb Ngjyra: e Bardhe Input: AC 100-240V, 50 / 60Hz Output: DC 5V,... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Micro USB X14 2A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Micro USB X14 2A 1m Fishe karikimi hoco. per telefonin, tabletin ose paisjet tuaja. Dizenjuar qe... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Fishe S-Link USB-C 2.4A SL-243
Asnjë vlerësim

Fishe S-Link USB-C 2.4A SL-243 Fishe nga S-Link per te karikuar telefonin ose pajisjet te tjera. Specifika: Marka: S-link Modeli: SL-X201 Amper: 2.4A Porta: TypeC Ngjyra: E Bardhe Voltazhi: 5V Fuqia: 12Watt Gjatesia ... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Lightning X25 2A 1m
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Lightning X25 2A 1m Fishe karikuesi hoco. X25  eshte zgjidhja juaj idele per telefonin, tabletin ose paisje te tjera. Me kete fishe mund te transferoni te dhenat tuaja ne menyre te shpejte dhe te sigurt. ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores