Karikues Dhe Fisha (202 Produkte)

Fishe S-Link Type-C SW-C740 3A 1M
Asnjë vlerësim

Fishe S-Link Type-C SW-C740 3A 1M Fishe nga S-Link per te karikuar telefonin ose pajisjet te tjera. Specifika: Marka: S-Link Amper: 3A Porta: Type C Gjatesia : 1m  ... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Fishe S-Link Type-C 2A Spiral
Asnjë vlerësim

Fishe S-Link Type-C 2A Spiral Fishe per te karikuar telefonin apo pajisjet tuaja. Material cilesor dhe rezistent,... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Adaptor Proda Travel Adaptor PD-A15 3.0A
Asnjë vlerësim

Adaptor Proda Travel Adaptor PD-A15 3.0A Proda Travel Charger karikon shpejt dhe ne menyre eficente telefonin tuaj. Permase praktike per tu mare me vete. I sigurte ne perdorim Input: AC100-240V 50/60Hz 0.5A Output: 5V-... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 1 stores
Karikues per iPhone Xs Max MD813ZM/4
Asnjë vlerësim

Karikues per iPhone Xs Max MD813ZM/4 Karikues 5W per iPhone Xs Max.  

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Karikues per iPhone 11 Pro Max MU7V2ZM/A
Asnjë vlerësim

Karikues per iPhone 11 Pro Max MU7V2ZM/A Karikues per iPhone 11 Pro Max. Adaptor 18W dhe fishe 1m.    

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Karikues per iPhone Xs Max 3A
Asnjë vlerësim

Karikues 5W per iPhone Xs Max. 3A Fishe Karikimi per iPhone XS Max Karikues i shpejte qe pershtatet me iPhone... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Karikues per iPhone Xs MD814CH/4
Asnjë vlerësim

Karikues per iPhone Xs MD814CH/4 Karikues 5W per iPhone Xs. Karikues i shpejte qe pershtatet me iPhone Xs dhe te gjitha pajisjte e tjera AppleMicro USB Gjatesia:1.5 m  ... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Karikues per Samsung Galaxy S10+ 2.1A
Asnjë vlerësim

Karikues per Samsung Galaxy S10+ 2.1A Karikues Fast Charger per Samsung Galaxy S10+.  

from 990.00ALL
at 1 stores
Fishe Xiaomi Mi Usb Type-C ne Type-C
Asnjë vlerësim

Fishe Xiaomi Mi Usb Type-C ne Type-C Fishe Type C ne Type C Material cilesor dhe rezistent. Gjatesia: 1.5 m... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Fishe Karikimi Xiaomi Mi 2ne1 Micro-USB ne Type-C
Asnjë vlerësim

Fishe Karikimi Xiaomi Mi 2ne1 Micro-USB ne Type-C Fishe Micro USB dhe Type C . Dy porta te ndryshme ne nje fishe te vetme. Material cilesor dhe rezistent. Gjatesia: 30 cm  ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Fishe Xiaomi Mi Type-C
Asnjë vlerësim

Fishe Xiaomi Mi Type-C Fishe Xiaomi Type C per te karikuar telefonin apo pajisje te tjera, Transmetues te... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Karikues Earldom Type C ES-196 2.4A
Asnjë vlerësim

Karikues Earldom Type C ES-196 2.4A Karikues per telefonin , tabletin apo paisje te tjera. Pjesa e jashteme e karikuesit eshte e perbere nga plastika ABS e cila eshte rezistente ndaj goditjeve . Specifika: Input: 1.5A O... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Fishe LDNIO Micro USB 2.1A 2m LS372
Asnjë vlerësim

Fishe LDNIO Micro USB 2.1A 2m LS372 Fishe LDNIO e cila sherben si karikues dhe transmetues te dhenash. Materiali... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Lightning X6 Khaki 1m 2.4A
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Lightning X6 Khaki 1m 2.4A Fishe karikimi 1m e gjate, produkt premium nga hoco. E pershtatshme per... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Karikues Earldom Type C ES-197 2.1A
Asnjë vlerësim

Karikues Earldom Type C ES-197 2.1A Karikuesi Earldom ES-197 eshte zgjidhja ideale per telefonin ,tabletin ose paisjet tuaja. Pjesa e jashtme e karikuesit eshte e perbere nga plastika ABS e cila eshte rezistente ndaj god... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Silikoni Type C X21 1m 2.0A
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Silikoni Type C X21 1m 2.0A Fishe karikimi silikoni, rezistente ndaj temperaturave ekstreme, te larta... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Karikues per iPhone A1400 1A
Asnjë vlerësim

Karikues per iPhone A1400 1A Karikues per iPhone, adaptor dhe fishe. Karikon ne menyre te shpejt dhe te sigurt... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Fishe Type C Power Line EL-1204 2.4A
Asnjë vlerësim

Fishe Type C Power Line EL-1204 2.4 Fishe karikimi per telefona dhe transmetues te dhenash ne te njejten kohe. Output: 2.4  ... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Fishe hoco. Micro-USB X25 1m 2.0A
Asnjë vlerësim

Fishe hoco. Micro-USB X25 1m 2.0A Fishe karikimi e pershtatshme dhe per trasnferim te dhenat nga smartphone me pajisje te tjera lidhese. Gjatesia e fishes eshte 100cm, Fast Charging . Output: 2.0A Max  ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores