USB (169 Produkte)

USB PLATINET ANDROID PENDRIVE USB 2.0 BX-Depo 32GB + microUSB for tablets BLACK [41805]
Asnjë vlerësim

Usb Platinet drive e shpejte, e qendrueshme dhe e besueshme. Fale prizes shtese microUSB, pendrive gjithashtu funksionon me tableta me sisteme Android dhe Windows 8 te pajisur me nje port microUSB. Temperatura e punës... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Usb 2GB Mediarange
Asnjë vlerësim

Ideale si zgjerim i memories per iPhone, iPad ose iPod tuaj. Ideale për të transferuar skedarët tuaj midis pajisjeve Apple. Ideale për transferimin e skedarëve midis një PC dhe një iPhone, iPad ose iPod. Ideale ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SANDISK ULTRA 128GB 3.0 FLASH SPEED UP TO 100 MB/s BLACK [11356]
Asnjë vlerësim

Brand SanDisk Color Black Hardware Interface USB 3.0 Memory Storage Capacity 128 GB Write Speed 100 MB

from 0.00ALL
at 0 stores
USB MR917 64GB 3.0 MediaRange [11343]
Asnjë vlerësim

Capacity: 64 GB Interface: USB 3.0 Read speed: up to 80 MB/s Write speed: up to 25 MB/s Also compatible with USB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Sandisk UltraFlair 32GB 3.0 Black [13669]
Asnjë vlerësim

Performancë e shpejtë me USB 3.0 me shpejtësi të lartë deri në 150MB / s Transferoni një film me gjatësi të plotë në më pak se 30 sekonda Transferoni në makinë deri në 15 herë më shpejt sesa disqet standarde... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Sandisk 16GB 3.1 Ultra Type C (14032)
Asnjë vlerësim

Flash drive for USB Type-C devices High-speed USB 3.1 performance of up to 130MB/s1 Super-thin, retractable design... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Sandisk Ultra 16GB 3.0 [10213]
Asnjë vlerësim

Brand: SanDisk Memory Type: Memory Stick Color: Black Hardware Interface: USB 3.0 Memory Storage Capacity: 16 GB

from 0.00ALL
at 0 stores
USB MR915 16GB 3.0 MediaRange [11339]
Asnjë vlerësim

Drives flash MediaRange ofrojnë cilësi dhe besueshmëri. USB Mediarange janë perfekte për arkivimin dhe shkëmbimin e shpejtë të të dhënave. Lidhja USB ju lejon të qaseni në të dhënat tuaja në mënyrë... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Platinet Pendova USB 2.0 Mini-Depo 16GB Metal 16GB [43969]
Asnjë vlerësim

Ndërtimi i shtresës së aluminit siguron qëndrueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të të dhënave tuaja. Pendrivi është i paketuar në një flluskë origjinale, e cila garanton blerjen e një produkti të ri dhe orig... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB FLASHDRIVE 2.0 SANDISK 16GB [00043]
Asnjë vlerësim

Brand: SanDisk Size: 16GB Color: Black Weight: 0.10 lb

from 0.00ALL
at 0 stores
USB MR910 16GB 2.0 MEDIARANGE [12621]
Asnjë vlerësim

USB MediaRange ju lejon të përdorni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme - në çdo kohë, në çdo vend.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB MR908 8GB 2.0 MEDIARANGE [12482]
Asnjë vlerësim

USB MediaRange ju lejon të përdorni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme - në çdo kohë, në çdo vend.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB MR907 4GB 2.0 MEDIARANGE [12480]
Asnjë vlerësim

Brand: MEDIARANGE Color : Black Hardware Interface: Usb2.0 Memory Storage Capacity: 4096 MB Read Speed: 15... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Omega USB WI-FI AC450 Adapter-11AC Upgrade For Laptops EW-7711ULC [70007]
Asnjë vlerësim

Lidhja me wireless në brezin 5GHz duke zvogëluar nderhyrjen ne wireless. Nano, dizajn elegant dhe minimal, i përshtatet në mënyrë perfekte laptopëve tuaj Karakterizon kriptimin WEP64 / 128-bit, WPA dhe WPA2 Mbësh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk Ultra Dual Drive M3.0 16GB
Asnjë vlerësim

Bli online mikro USB dhe usb. Transferimi i te dhenave tuaja nga celulari ne kompjuterin tuaj. Mikro USB nga njera... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C
Asnjë vlerësim

Performance e larte e nderthurur me USB 3.0 dhe Type-C. Lironi hapsire ne celularin tuaj ose transferoni te dhena... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk USB 3.0 for iPhone
Asnjë vlerësim

Dizejnuar me fishe fleksibel per te mos u penguar nga kasa mbrojtese qe mund te keni vendosur. Automatikisht ben... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Corsair.D.K 64GB
Asnjë vlerësim

Lironi hapsire thjeshte dhe shpejte nga pasjisja juaj Android me USB 64GB nga SanDisk. Njera ane Mikro USB dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Kingston DataTraveler 100 G3
Asnjë vlerësim

Kingston’s DataTraveler® 100 G3 USB Flash drive is compliant with USB 3.0 specifications1 to take advantage of technology in newer notebooks, desktop PCs and digital devices. DT100G3 makes it easier than ever to store... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Kodak K102 2.0
Asnjë vlerësim

Bli online USB Kodak K102 2.0 Linje transferimi 2.0. E pershtatshme per perdorim te perditshem

from 0.00ALL
at 0 stores