USB (103 Produkte)

USB SANDISK 16GB 3.1 Ultra Type C
Asnjë vlerësim

USB Sandisk 3.1 me kapacitet 16GB Ultra Type C Me shpejtesi 130MB/s1 transferimi te dhenash E pershtatshme per smartphone, tableta apo kompjutera Mund te perdoret si nje memorie per te dhenat e telefonit tuaj Kompatibel m... Lexo më shumë

from 1,600.00ALL
at 2 stores
SanDisk USB 3.0 iXpand Flash Drive 64GB - USB for iPhone [14500]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Projektuar me një lidhes fleksibel per t'u pershtatur ne shumicen e rasteve te iPhone Rezervoni automatikisht foto dhe video nga kamera, kontaktet tuaja. Shpejt leshoni hapesiren ne iPhone tuaj. Transferim me... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 2 stores
Ultra USB 3.0 256GB [12597]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Ju mund të jeni të sigurt në cilësinë e mirë, performancën dhe besueshmërinë e çdo Produkti SanDisk Dizajn unik, shpejtesi ku mund te jeni i sigurt se çdo transferim ose kursim do te perfund... Lexo më shumë

from 6,590.00ALL
at 2 stores
SanDisk Extreme Go USB 3.0 Flash Drive 128GB [15217]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Transferoni skedaret ne makine deri ne 35X me shpejt se disqet flash USB 2.0 Shkruaj ne shpejtesi... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 2 stores
SanDisk USB 3.0 iXpand Flash Drive 16GB - USB for iPhone (lightning connector) [14239]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Lironi hapesire ​​ne iPhone ose iPad me Drive-in tuaj iXpand. Projektuar me nje lidhes fleksibel rrufe qe te pershtatet ne shumicen e rasteve te iPhone. Transferoni fotografi, video dhe te dhen... Lexo më shumë

from 4,890.00ALL
at 2 stores
Card Reader/Writer SanDisk 3.0 ImageMate Reader for SD, CF and mSD Cards[16315]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Puna me karta te shumefishta: Pavaresisht nese kartela juaj eshte nje karte UHS-II, UHS-I ose jo-UHS SD ose microSD, lexuesi Multi-Card i SanDisk ImageMate PRO e ka te mbuluar. Po ashtu funksionon me kar... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 2 stores
SanDisk USB 3.0 Type-A Reader for SD UHS-I and UHS-II Cards [14664]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Projektuar per transferime super te shpejta kartash SD UHS-II. Lexues kompakt, i levizshem i kartave SD, nuk kerkohen kabllo. E përputhshme me UHS-II,ne perputhje me kartat UHS-I dhe jo-UHS SD. Kombin... Lexo më shumë

from 4,090.00ALL
at 2 stores
SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 128GB [13671]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Performanca me shpejtesi te larte USB 3.0 deri në 150MB / s. SHENIM: Ju lutemi referojuni manualit te perdoruesit para perdorimit te produktit Transferoni nje film te plote ne me pak se 30 sekonda... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
SanDisk Extreme Go USB 3.0 Flash Drive 64GB [15216]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Me shpejtësi shkrimi deri në 150MB / s Flash Drive SanDisk Extreme Go USB 3.1 ju lejon të kopjoni shpejt. Deri ne 35X me shpejt sesa disqet standarde USB 2.0 , keshtu qe ju mund te transferoni nje f... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 2 stores
SanDisk Ultra Luxe ™ 64GB 3.1 [17283]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Dizajn elegant, i plote prej metali per te mbrojtur skedaret tuaj nga jashte. -Flash-drive USB... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 2 stores
SanDisk 64GB Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive [16373]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! USB 3.1 flash drive me shpejtesi te larte qe eshte ideal per te shtuar me shume hapesire ​​ne laptop, tastiere lojrash, audio ne makine etj... Menyre e thjeshte, e shpejte per te shtuar deri ne 256 GB ruajtj... Lexo më shumë

from 2,090.00ALL
at 2 stores
USB SanDisk Pendrive Ultra 64GB USB 3.0 SDCZ48-064G-U46[10219]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Performanca / shpejtesia: Shpejtesia e leximit arrin deri ne 100MB / s Perputhshmeria: USB 3.0... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 2 stores
USB SanDisk Cruzer Fit USB Flash Drive 64GB[17180]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Flash Drive USB jashtezakonisht kompakte, e levizshme. Ruani, mbroni dhe transferoni me konfidence videot, muziken, fotot ose skedaret e tjere. Në dispozicion në kapacitete deri 64 GB. Softueri SanDisk SecureAcc... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 2 stores
USB SanDisk Pendrive Cruzer Blade 64 GB 2.0 SDCZ50-064G-B35{09731}
Asnjë vlerësim

Stil me kontur ultra kompakt dhe i levizshem. Ndani me lehtesi fotot, videot, kenget dhe skedaret e tjere midis... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 2 stores
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32GB 150MB/s[14204]
Asnjë vlerësim

Flash drive per pajisjet USB Type-C. Transferoni me lehtesi skedaret midis smartphone, tablet dhe kompjuter. Lironi hapesire per memorie ​ne smartphonin tuaj Android (Pajisja celulare kerkon portin USB Type-C dhe mbeshtetje On-T... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 2 stores
SanDisk 32GB Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive
Asnjë vlerësim

USB 3.1 flash drive me shpejtesi te larte qe eshte ideal per te shtuar me shume hapesire ​​ne laptope , tastiere lojrash, audio ne makinen tuaj etj... -Menyre e thjeshte, e shpejte per te shtuar deri ne 256 GB ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 2 stores
Sandisk Ultra Dual Drive m3.0 16GB Grey & Silver [14954]
Asnjë vlerësim

Lini hapesire per memorien ne telefonin tuaj OTG Android (Kerkon pajisje me mbeshtetje On-The-Go (OTG). -Rezervoni fotografi, video dhe kontakte. -Dizajn me lidhes te dyfishte microUSB dhe USB 3.0 -Performanca e larte me USB 3.0... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 2 stores
USB SanDisk Pendrive Ultra 32GB USB 3.0 SDCZ48-032G-U46 [10216]
Asnjë vlerësim

USB SanDisk Pendrive per te ruajtur te dhenat tuaja. -Leximi i shpejtesise deri ne 100MB / s. -USB 3.0 i aktivizuar... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 2 stores
USB SanDisk Cruzer Fit USB Flash Drive 32GB[17179]
Asnjë vlerësim

-Usb flash drive per notebooks, tabletat, TV dhe sistemet audio të makinave. -Kapaciteti: 32GB -Ruani te dhenat tuaja me programin SanDisk Secure Access. -Drite LED e integruar per te monitoruar aktivitetin e makines. -Spec... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 2 stores
USB SANDISK UltraFlair 16GB 3.0 150MB/s BLACK [13668]
Asnjë vlerësim

-Shpejtesia e larte e performances USB 3.0 -Shpejtesi deri ne 15X me shpejt se disqet standarde USB 2.0 -Shtrese e bute dhe e qendrueshme metalike -Mbrojtje me fjalëkalim per t’u perdorur per skedaret tuaj private. -Garan... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 2 stores