USB (169 Produkte)

USB Patriot Slate 16 Gb Usb 3.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Slate me kapacitet 16 GB USB eshte e tipi 3.1 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Mund te shkarkoni foto, dokumente, video, kenget tuaja te preferuara etj Me ngjyre te zeze dhe me kapak... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores