USB (169 Produkte)

Verbatim Flash Drive 16GB Store-n-Stay Nano USB 3.0
Asnjë vlerësim

Nje mini USB qe mund te mbaje dokumentet tuaja ne nje hapesire prej 16GB Marka Verbatim Store-n-stay nano Jo me e madhe se nje monedhe. E dizenjuar per te qendruar ne paisjet tuaja Transferoni te dhenat nga kompjuteri,... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Verbatim Flash Drive USB 16GB, Metal Executive
Asnjë vlerësim

USB metalike e markes Verbatim Me kapacitet 16GB i dizenjuar per ti rezistuar çdo paisje  Ruani dokumentet tuaja me te vlefshme ne nje hapesire te dedikuar.... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Usb Sandisk Ultraflair 32gb 3.0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi USB Sandisk Ultraflair me kapacitet 32 GB Modeli 3.0 15 here me e shpejte se nje USB versioni 2.0 Shpejtesia e transferimit te te dhenave 150MB/s Mund te transferoni nje film te plote per 30 sekonda ne kete... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Verbatim Flash Drive 32GB Store-n-Stay NANO USB 3.0
Asnjë vlerësim

Nje mini USB qe mund te mbaje dokumentet tuaja ne nje hapesire prej 32GB Marka Verbatim Store-n-stay nano Jo me e madhe se nje monedhe. E dizenjuar per te qendruar ne paisjet tuaja Transferoni te dhenat nga kompjuteri,... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Xporter Pulse 16 GB USB 2.1
Asnjë vlerësim

USB Patriot Xporter Pulse me kapacitet 16GB. USB eshte e tipi 2.1. Shpejtesi ne transferimit e te dhenave. Mund te shkarkoni foto, dokumente, video, kenget tuaja te preferuara etj. Me ngjyre te zeze dhe me kapak.... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
USB Patriot Supersonic Boost 256 Gb Usb 3.0
Asnjë vlerësim

USB Patriot Supersonic Boost 256 Gb Usb 3.0 Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 128GB PUSH+ USB 3.2 Generation 1
Asnjë vlerësim

USB Patriot  128GB PUSH+ USB 3.2 Generation 1 Ruajtje maksimale e te dhenave si dhe shpejtesi e siguruar E shpejte ne leximin dhe shkrimin e materialeve  Punon me skedare te ndryshem  Perputhet me USB 3.2 Kapa... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
USB SANDISK 16GB 3.1 Ultra Type C
Asnjë vlerësim

USB Sandisk 3.1 me kapacitet 16GB Ultra Type C Me shpejtesi 130MB/s1 transferimi te dhenash E pershtatshme per smartphone, tableta apo kompjutera Mund te perdoret si nje memorie per te dhenat e telefonit tuaj Kompatibel m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB MR915 16GB 3.0 MEDIARANGE
Asnjë vlerësim

USB me kapacitet 16GB e markes Mediarange Modeli 3.0 me shpejtesi leximi deri ne 50MB ndersa shkrimi deri ne 15MB Kompatibel i shkëlqyeshëm me të gjitha sistemet operative aktuale Pajisja përdor deri në 10% të memories ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB 3.0 PixLink me 2 Antena LV-UAC15
Asnjë vlerësim

Blini online USB 3.0 PixLink me 2 Antena LV-UAC15. USB eshte e pajisur me 2 antena lidhjeje me Wireless dhe eshte... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk USB 3.0 iXpand Flash Drive 64GB - USB for iPhone [14500]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Projektuar me një lidhes fleksibel per t'u pershtatur ne shumicen e rasteve te iPhone Rezervoni automatikisht foto dhe video nga kamera, kontaktet tuaja. Shpejt leshoni hapesiren ne iPhone tuaj. Transferim me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Ultra USB 3.0 256GB [12597]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Ju mund të jeni të sigurt në cilësinë e mirë, performancën dhe besueshmërinë e çdo Produkti SanDisk Dizajn unik, shpejtesi ku mund te jeni i sigurt se çdo transferim ose kursim do te perfund... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk Extreme Go USB 3.0 Flash Drive 128GB [15217]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Transferoni skedaret ne makine deri ne 35X me shpejt se disqet flash USB 2.0 Shkruaj ne shpejtesi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk USB 3.0 iXpand Flash Drive 16GB - USB for iPhone (lightning connector) [14239]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Lironi hapesire ​​ne iPhone ose iPad me Drive-in tuaj iXpand. Projektuar me nje lidhes fleksibel rrufe qe te pershtatet ne shumicen e rasteve te iPhone. Transferoni fotografi, video dhe te dhen... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Sandisk Cruzer Snap
Asnjë vlerësim

Bli online USB SANDISK Cruzer ne kapacitet memorie deri ne 128GB. USB flash drive Cruzer Snap është një pajisje e thjeshtë dhe portative per ruajtjen e te dhenave tuaja. Pavarësisht nëse jeni nisur për në shkollë, për ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores