USB (169 Produkte)

Card Reader/Writer SanDisk 3.0 ImageMate Reader for SD, CF and mSD Cards[16315]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Puna me karta te shumefishta: Pavaresisht nese kartela juaj eshte nje karte UHS-II, UHS-I ose jo-UHS SD ose microSD, lexuesi Multi-Card i SanDisk ImageMate PRO e ka te mbuluar. Po ashtu funksionon me kar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB Sandisk Ultra 16 GB
Asnjë vlerësim

Bli online USB SanDisk 16 gb 3.0 kombinon transferta te shpejta te dhenash, hapsire te madhe dhe dizajn kompakt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk Ultra Luxe ™ 128GB 3.1
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Dizajn elegant, i plote prej metali per te mbrojtur skedaret tuaj nga jashte. -Flash-drive USB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk USB 3.0 Type-A Reader for SD UHS-I and UHS-II Cards [14664]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Projektuar per transferime super te shpejta kartash SD UHS-II. Lexues kompakt, i levizshem i kartave SD, nuk kerkohen kabllo. E përputhshme me UHS-II,ne perputhje me kartat UHS-I dhe jo-UHS SD. Kombin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk Ultra Flair™ USB 3.0 128GB [13671]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Performanca me shpejtesi te larte USB 3.0 deri në 150MB / s. SHENIM: Ju lutemi referojuni manualit te perdoruesit para perdorimit te produktit Transferoni nje film te plote ne me pak se 30 sekonda... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk Extreme Go USB 3.0 Flash Drive 64GB [15216]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Me shpejtësi shkrimi deri në 150MB / s Flash Drive SanDisk Extreme Go USB 3.1 ju lejon të kopjoni shpejt. Deri ne 35X me shpejt sesa disqet standarde USB 2.0 , keshtu qe ju mund te transferoni nje f... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk Ultra Luxe ™ 64GB 3.1 [17283]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Dizajn elegant, i plote prej metali per te mbrojtur skedaret tuaj nga jashte. -Flash-drive USB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk 64GB Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive [16373]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! USB 3.1 flash drive me shpejtesi te larte qe eshte ideal per te shtuar me shume hapesire ​​ne laptop, tastiere lojrash, audio ne makine etj... Menyre e thjeshte, e shpejte per te shtuar deri ne 256 GB ruajtj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Pendrive Ultra 64GB USB 3.0 SDCZ48-064G-U46[10219]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Performanca / shpejtesia: Shpejtesia e leximit arrin deri ne 100MB / s Perputhshmeria: USB 3.0... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Cruzer Fit USB Flash Drive 64GB[17180]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Flash Drive USB jashtezakonisht kompakte, e levizshme. Ruani, mbroni dhe transferoni me konfidence videot, muziken, fotot ose skedaret e tjere. Në dispozicion në kapacitete deri 64 GB. Softueri SanDisk SecureAcc... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Pendrive Cruzer Blade 64 GB 2.0 SDCZ50-064G-B35{09731}
Asnjë vlerësim

Stil me kontur ultra kompakt dhe i levizshem. Ndani me lehtesi fotot, videot, kenget dhe skedaret e tjere midis... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32GB 150MB/s[14204]
Asnjë vlerësim

Flash drive per pajisjet USB Type-C. Transferoni me lehtesi skedaret midis smartphone, tablet dhe kompjuter. Lironi hapesire per memorie ​ne smartphonin tuaj Android (Pajisja celulare kerkon portin USB Type-C dhe mbeshtetje On-T... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk 32GB Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive
Asnjë vlerësim

USB 3.1 flash drive me shpejtesi te larte qe eshte ideal per te shtuar me shume hapesire ​​ne laptope , tastiere lojrash, audio ne makinen tuaj etj... -Menyre e thjeshte, e shpejte per te shtuar deri ne 256 GB ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk Ultra Dual Drive m3.0 16GB Grey & Silver [14954]
Asnjë vlerësim

Lini hapesire per memorien ne telefonin tuaj OTG Android (Kerkon pajisje me mbeshtetje On-The-Go (OTG). -Rezervoni fotografi, video dhe kontakte. -Dizajn me lidhes te dyfishte microUSB dhe USB 3.0 -Performanca e larte me USB 3.0... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Pendrive Ultra 32GB USB 3.0 SDCZ48-032G-U46 [10216]
Asnjë vlerësim

USB SanDisk Pendrive per te ruajtur te dhenat tuaja. -Leximi i shpejtesise deri ne 100MB / s. -USB 3.0 i aktivizuar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Cruzer Fit USB Flash Drive 32GB[17179]
Asnjë vlerësim

-Usb flash drive per notebooks, tabletat, TV dhe sistemet audio të makinave. -Kapaciteti: 32GB -Ruani te dhenat tuaja me programin SanDisk Secure Access. -Drite LED e integruar per te monitoruar aktivitetin e makines. -Spec... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SANDISK UltraFlair 16GB 3.0 150MB/s BLACK [13668]
Asnjë vlerësim

-Shpejtesia e larte e performances USB 3.0 -Shpejtesi deri ne 15X me shpejt se disqet standarde USB 2.0 -Shtrese e bute dhe e qendrueshme metalike -Mbrojtje me fjalëkalim per t’u perdorur per skedaret tuaj private. -Garan... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Pendrive Cruzer Blade 32GB 2.0 SDCZ50-032G-B35 [06919]
Asnjë vlerësim

-Tipi i sistemit te RAM: Ddr3 Sdram -Flash Drive USB Ultra-Compact dhe Portable. -Ndani me lehtesi fotot, videot,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Pendrive Cruzer Spark 32GB 2.0 Flash Drive [16746]
Asnjë vlerësim

Ruani memorien tuaj duke përdorur flash drivein Cruzer Spark USB 2.0. kompakt dhe i thjeshtuar, ky flash drive është projektuar me ne kapak të mbyllur me çelës, kështu që mund të qëndrojë me ju kudo që shkoni. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
USB SanDisk Cruzer Fit USB Flash Drive 16GB [17178]
Asnjë vlerësim

Flash drive USB jashtëzakonisht kompakt, dhe i lëvizshem. Ruani, mbroni dhe transferoni me konfidence videot, muziken, fotot ose skedaret e tjere. Ne dispozicion në kapacitete deri 64 GB. Softweri i sigurt i hyrjes në ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores