Fytyra (290 Produkte)

HYPOAllergenic Foundation Just Free Skin Light Liquid 02
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Foundation Just Free Skin Light Liquid 02 E lehtë dhe praktikisht e padukshme. Redukton pamjen e papërsosmërive të lëkurës dhe barazon bukur ngjyrën e saj. Lë ndjenjën e lagështisë në lëkurë, ... Lexo më shumë

from 650.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Foundation Just Free Skin Light Liquid 01
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Foundation Just Free Skin Light Liquid 01 E lehtë dhe praktikisht e padukshme. Redukton pamjen e papërsosmërive të lëkurës dhe barazon bukur ngjyrën e saj. Lë ndjenjën e lagështisë në lëkurë, ... Lexo më shumë

from 650.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Korigjues Just Free Skin Light Liquid 04
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic  Korigjues Just Free Skin Light Liquid 04 Kamuflon papersosmerite dhe rrathet e erret poshte syve. Konsistenca e lehte dhe e lengshme do te thote qe produkti nuk grumbullohet ne rrudhat e lekures. Perzihet ne me... Lexo më shumë

from 475.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Korigjues Just Free Skin Light Liquid 03
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic  Korigjues Just Free Skin Light Liquid 03 Kamuflon papersosmerite dhe rrathet e erret poshte syve. Konsistenca e lehte dhe e lengshme do te thote qe produkti nuk grumbullohet ne rrudhat e lekures. Perzihet ne me... Lexo më shumë

from 475.00ALL
at 1 stores
HYPO Soft Cream Concealer
Asnjë vlerësim

HYPO Soft Cream Concealer Korektor kremoz me formule te bute delikate dhe antialergjike. Mbulim i plote me perfundim natyral. Formula e saj unike e kremit nuk nxjerr ne pah rrudhat dhe nuk e le lekuren te thate.... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Korigjues Just Free Skin Light Liquid 02
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Korigjues Just Free Skin Light Liquid 02 Kamuflon papersosmerite dhe rrathet e erret poshte syve. Konsistenca e lehte dhe e lengshme do te thote qe produkti nuk grumbullohet ne rrudhat e lekures. Perzihet ne ... Lexo më shumë

from 475.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Korigjues Just Free Skin Light Liquid 01
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic  Korigjues Just Free Skin Light Liquid 01 Kamuflon papersosmerite dhe rrathet e erret poshte syve. Konsistenca e lehte dhe e lengshme do te thote qe produkti nuk grumbullohet ne rrudhat e lekures. Perzihet ne me... Lexo më shumë

from 475.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Primer per balancimin e ngjyrave te lekures 01
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Primer per balancimin e ngjyrave te lekures 01 Menyre e shpejte per te hidratuar dhe pergatitur lekuren tuaj per grim te metejshem. Para se gjithash produkti barazon ngjyren dhe maskon papersosmerite. Qete... Lexo më shumë

from 549.00ALL
at 1 stores
Tonik hidratues me bajame Miniso
Asnjë vlerësim

Tonik hidratues me bajame Miniso Paketimi permban 120 ml

from 566.00ALL
at 1 stores
Baze make-up e lengshme, Nude
Asnjë vlerësim

Baze make-up e lengshme Ngjyre Nude 04 Paketimi permban 15 g

from 872.00ALL
at 1 stores
Baze make-up e lengshme, Fresh Beige
Asnjë vlerësim

Baze make-up e lengshme Nuanca Fresh Beige 05 Paketimi permban 14 g

from 872.00ALL
at 1 stores