Gaming (241 Produkte)

Console Ps4 1TB Slim & Ps4 FIFA 20 & Controller Ps4 Sony Dualshock Wireless Controller (Black)
Asnjë vlerësim

Loje e re Fifa 20 ne te cilen perjetoni futbollin ne loje 4k dhe ngjyra te pasura e te gjalla HDR. Numri i... Lexo më shumë

from 46,990.00ALL
at 2 stores
Console Ps4 1TB Slim & Ps4 FIFA 20
Asnjë vlerësim

Festoni kulturen autentike, stilin dhe krijimtarine e futbollit urban ne grafika me cilesi HDR me kete Pako... Lexo më shumë

from 43,990.00ALL
at 2 stores
Console Ps4 1TB Pro Gamma Black & Controller Ps4 Sony Dualshock Wireless Controller (Black)
Asnjë vlerësim

Lloji: PS4 Lojerat 4K: Po Numri i kontrolluesve: 2 kontrollues Ngjyra: E zeze

from 52,990.00ALL
at 2 stores
Console Ps4 1TB PRO
Asnjë vlerësim

Cojeni lojen ne tjeter nivel me PS4 Pro. Shihni çdo detaj te shpertheje ne jete me lojera dhe argetim 4K Perjetoni me shpejt performancen me te fuqishme te lojerave dhe shijoni ngjyrat me te gjalla dhe te pasura me teknologji HDR... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 2 stores
Cable BigBen Dual Carge USB Ps4 Controller 1.5M
Asnjë vlerësim

-Charge & Play 2 official PS4™ controllers at the same time. -USB – Micro USB -Gjatesia : 300 cm

from 1,490.00ALL
at 2 stores
Ps4 Pro (1 Tb) 2 levë
Asnjë vlerësim

Porosit online Ps4 Pro (1 Tb) 2 levë

from 52,240.00ALL
at 2 stores
Ps4 (1 Tb)
Asnjë vlerësim

Porosit online Ps4 (1 Tb)

from 39,990.00ALL
at 2 stores
KUFJE BLOODY G437 7.1 RGB USB
Asnjë vlerësim

Perfshihuni ne boten virtuale te lojrave me KUFJE BLOODY G437 7.1 RGB USB.

from 950.00ALL
at 2 stores
MOUSE BLOODY V7MA X`GLIDE
Asnjë vlerësim

Perfshihuni ne boten virtuale te lojrave me MOUSE BLOODY V7MA X'GLIDE.

from 900.00ALL
at 2 stores
KEYBOARD BLOODY B930 LK LIBRA
Asnjë vlerësim

Nuk mund të jeni një “Gamer” nëse nuk keni paisjet e duhura që do tju bëjnë të përfshiheni 360 gradë në botën virtuale të lojrave. KEYBOARD BLOODY B930 LK LIBRA i duhuri per ju!... Lexo më shumë

from 1,200.00ALL
at 2 stores
PLAY STATION 4
Asnjë vlerësim

Porosit online PLAY STATION 4

from 47,000.00ALL
at 2 stores
Mobile game controller
Asnjë vlerësim

Bli online mobile game controller per t'i bere lojrat tuaja me te thjeshta dhe me argetuese.

from 1,800.00ALL
at 2 stores
Omega Usb 2.0 Combo Gaming Hub 3 Port + Microsd Card Reader [42854]
Asnjë vlerësim

Set 3in1: Lexues i kartave të kujtesës microSD dhe ndarës i portës USB. Përveç kësaj, ajo ka një mbajtës të veçantë kabllor për udhëzim të lehtë të mausit. Ka 3 porte USB 2.0, me të cilat mund të lidheni p.s... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 2 stores
Kit Play & Charge Xbox One Microsoft
Asnjë vlerësim

Kompleti përfshin një paketë baterie litium-jon që futet në leven kontrolluese me Wireless dhe një kabllo karikimi për të lidhur leven me tastieren. Përdoruesit mund të vazhdojnë të luajnë pa pasur nevojë të... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 2 stores
Sony PS4 Pro 1TB Jet Black 2 Joystick
Asnjë vlerësim

Ne paketim perfshihen, PlayStation 4 Pro 1TB doreze e dyte DualShock 4 Wireless.Grafika spektakolare – Eksploroni botet e lojerave tuaja te preferuara me grafikat e permiresuara te PS4 PRO.... Lexo më shumë

from 55,100.00ALL
at 2 stores
Controller Xbox One Wireless Night Ops Camo Special Edition
Asnjë vlerësim

Mbyll dhe ngarko me Xbox Wireless Controller - Night Ops Camo Special Edition, e para në një seri të re kontrollorësh, që paraqet një model të thyer të zi, gri dhe metali të kamuflazhit. Etiketimet e rro... Lexo më shumë

from 9,490.00ALL
at 2 stores
Mobile Game Controller Gamepad
Asnjë vlerësim

Gamepad mund te ule lodhjen e duarve, butonat e dorezes ju sjellin nje pervoje me te mire. Cdo buton eshte testuar personalisht nga stafi në lojen PUGB, duke zgjedhur produkte me cilesi dhe ndjeshmeri te larte.... Lexo më shumë

from 800.00ALL
at 2 stores
Controller Xbox One Wireless Gear 5 Limited Edition
Asnjë vlerësim

Pajiseni veten me Xbox Wireless Controller Kait diaz Limited Edition, duke paraqitur një dizajn të blinduar të armatosur dëbore. Hartimi i butonave ju lejon të rregulloni leven tuaj ashtu si ju pëlqen. Lidheni në çdo k... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 2 stores
DualShock V2 Controller
Asnjë vlerësim

Ndjenja, forma dhe ndjeshmeria e butonave te dyfishte analoge dhe butonat e tjere jane përmiresuar per te siguruar kontroll perfekt, pavaresisht se çfare luani. Hapsira e re me prekje te shumefishe ne pjesen e siperme te DualSho... Lexo më shumë

from 7,500.00ALL
at 2 stores