Gaming (241 Produkte)

Switch Pokemon Sword & Shield Dual Pack
Asnjë vlerësim

Një gjeneratë e re e Pokémon ka ardhur në sistemin Nintendo Switch. Bëhuni një Trainer Pokemon, filloni një udhëtim të ri në rajonin e ri Galar dhe zbuloni misterin prapa Legjendarit Pokémon Zacian dhe Zamazenta! Eksp... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 2 stores
Sony PS4 Slim 500GB + Crash Bandicot
Asnjë vlerësim

PS4 Slim eshte nje sistem argetimi ne shasi me te holle, me konsum me te ulet te energjise. Shijoni teknologjine... Lexo më shumë

from 39,000.00ALL
at 2 stores
Switch Pokemon Sword
Asnjë vlerësim

Pokemon Sword dhe Pokemon Shield janë vendosur në Galar, një rajon i gjerë me shumë mjedise - fshat idilik, qytete bashkëkohore, pyje dhe male të dendura dhe të mbuluara me dëborë. Njerëzit dhe Pokémon jetojnë s... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores
Kufje Sony On Ear MDRZX110APP
Asnjë vlerësim

Kur jeni ne levizje degjoni tingujt tuaj e preferuar pa u shqetesuar per zhurmat perreth. Muzike e balancuar tek... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 2 stores
Switch Pokemon Shield
Asnjë vlerësim

Një gjeneratë e re e Pokémon po vjen në sistemin Nintendo Switch. Bëhuni një Trainer Pokemon dhe filloni një udhëtim të ri në rajonin e ri Galar Zgjidhni një nga tre partnerët e rinj Pokémon: Grookey, Scorbu... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores
Kufje Sony MDRZX110APB
Asnjë vlerësim

Kufje nga marka e mirenjohur Sony. Me dizajn elegant dhe shume komod ne vesh keto jane kufjet ideale per ti mbajtur... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 2 stores
Switch Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team Dx
Asnjë vlerësim

Po sikur të zgjoheshit një ditë, dhe të ishe Pokemon? Ju mund të takoni dhe rekrutoni Pokemon në një aventurë brenda botës së tyre! Ndërtoni një ekip shpëtimi për të marrë burgje misterioze, duke nd... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Retro Station Pocket System GB-40
Asnjë vlerësim

400 lojera klasike te integruara. Do ju ktheje ne femijerine tuaj. Mund te lidhet me TV dhe te luani lojrat tuaja... Lexo më shumë

from 1,700.00ALL
at 2 stores
Kufje Sony Onear MDRZX110B
Asnjë vlerësim

Nese jeni ne nje ambient te zhurshem keto kufje do eleminojne cdo zhurme dhe ju do degjoni vetem tingujt e... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Switch Poke Ball Plus
Asnjë vlerësim

Pokebola Plus ndizet, lëkundet dhe riprodhon tinguj në bazë të asaj që bëni në Pokemon: Le të Shkojmë, Pikachu! o Pokemon: Le të Shkojmë, Eevee! Nëse një mik ka Pokebola Plus të tij, ai mund t'ju ndihmojë t... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Kufje Sony Hi-Fi MDRXD150
Asnjë vlerësim

Kufje Sony MDR-XD150 Hi-Fi per nje eksperience te paharrueshme me efekte audio te nje cilesie te larte. Ju mund... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 2 stores
Switch New Super Mario Bros U Deluxe
Asnjë vlerësim

Dy ndeshje në Një, për dyfishin e argëtimit. Kontrollet e thjeshta, të drejtpërdrejta, karakteret e reja të luajtshme të optimizuara për lojtarët më të rinj dhe me më pak përvojë dhe një pasuri të përmb... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
PS4 Sony Slim 1TB + Fifa 20
Asnjë vlerësim

Merrni lojen e bukur perseri ne “rruge”. FIFA20, krejtesishte e re, feston kulturen, stilin dhe krijimtarinë autentike të futbollit urban ne grafika me cilesi HDR me Playstation 4.... Lexo më shumë

from 44,300.00ALL
at 2 stores
Kufje Sony Onear MDRZX310
Asnjë vlerësim

Kufje me cilesi shume te mire audio si dhe dizajn shume komod dhe praktik. Te disponueshme ne dy ngjyra: blu dhe... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 2 stores
Switch Minecraft
Asnjë vlerësim

Loja përfshin lojtarët që krijojnë dhe shkatërrojnë lloje të ndryshme të blloqeve në një mjedis 3- dimensional. Lojtari merr një avatar që mund të shkatërrojë ose të krijojë blloqe, duke formuar stru... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Switch Mario Tennis Aces
Asnjë vlerësim

Një lojë e re Mario Tenis po sjell një nivel të ri të aftësive dhe konkurrencës në Nintendo Switch. Mario shkon në fushë në rroba tenisi me stil të lartë për mitingje intensive kundër një larmie personazhesh n... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores
Switch Mario Kart 8 Deluxe
Asnjë vlerësim

Luani versionin përfundimtar të Mario Kart 8 në çdo kohë, në çdo vend. Sfidoni miqtë tuaj ose luftojini ata në një modalitet beteje të rishikuar në kurse të reja dhe kthimi të betejës. Luani në nivel lokal ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Tastiere Everest KB-840 Black Color Backlit
Asnjë vlerësim

Tastiera Everest 840 KB eshte ideale per puen te perditshme po aq sa per te luajtur. Butona me drite LED... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 2 stores
Switch Mario + Rabbids Kingdom Battle
Asnjë vlerësim

Mbretëria e kërpudhave është copëtuar nga një vorbull misterioz, duke transportuar Lepujt kaotikë në këtë tokë dikur paqësore. Për të rivendosur rendin, Mario, Luigi, Princess Peach dhe Yoshi duhet të bashkohen me n... Lexo më shumë

from 3,790.00ALL
at 2 stores
Mouse Gaming Rampage SMX-R70
Asnjë vlerësim

Mouse gaming Rampage SMX-R70 portabel dhe rezistent ndaj goditjeve. Me 6 butona: butoni djathtas/ majtas, buton... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 2 stores