Gaming (241 Produkte)

Leve Kontrolli Xbox One Wireless Black
Asnjë vlerësim

Përjetoni rehati dhe ndjenjën e përmirësuar të leves kontrolluese pa tel Xbox, duke shfaqur një dizajn të rehatshem dhe te modifikuar. Vendosni çdo kufje të pajtueshme me prizën e kufjeve stereo 3.5 mm. Dhe, me tek... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
PTW Fly Spinner
Asnjë vlerësim

Behuni grup, krijoni lojera dhe shijoni nje konkurrence miqesore. Eshte menyra me e përsosur per t’u clodhur, argetuar ose inkurajuar punen ekipore ne zyre. Beni nje pushim, ndezni krijimtarinë tuaj dhe rifreskohuni me r... Lexo më shumë

from 850.00ALL
at 2 stores
Console Xbox One X 1TB
Asnjë vlerësim

Lojerat luhen me mire ne Xbox One x. Me 40% më shumë fuqi se çdo tastierë tjetër, provoni lojëra të vërteta gjithëpërfshirëse 4K. Xbox One x gjithashtu funksionon me të gjitha lojërat dhe aksesorët tuaj Xbox One, si ... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 2 stores
Switch Xenoblade Chronicles Definitive Edition
Asnjë vlerësim

Zbuloni origjinën e Shulk ndërsa ai dhe shokët e tij përleshen kundër një kërcënimi mekanik në dukje të pandalshëm. Kronika Xenoblade: E ardhmja e Lidhur zhvillohet një vit pas historisë kryesore dhe del më thell... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Switch Ultra Street Fighter II
Asnjë vlerësim

Iteracioni më i ri i SFII në gati 10 vjet, Ultra Street Fighter II përmban të gjithë personazhet klasikë, një mori karakteristikash të reja të lojtarëve të vetëm dhe multiplayer, si dhe dy luftëtarë të rinj:... Lexo më shumë

from 5,590.00ALL
at 2 stores
Switch The Outer Worlds
Asnjë vlerësim

Kur bota ishte rrethuar në errësirë, perëndesha e Mana nxori shpatën e Mana për të goditur tetë monstra te shkaterrimit te quajtuara Benevodons. Ajo vulosi 8 monstrat brenda 8 Gurëve Mana. E lodhur perendesha e tr... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
PS4 Slim 500GB + Fortnite Neo Versa Bundle
Asnjë vlerësim

Futuni ne lojen globale Fortnite me permbajtje te re dhe ekskluzive ne paketen Neo Versa ne PS4. Me i lehte, pamje... Lexo më shumë

from 40,100.00ALL
at 2 stores
Switch The Legend Of Zelda Link’s Awakening
Asnjë vlerësim

Eksploroni ishullin e riimagjinuar Koholint në një nga lojërat më të dashura në serialin Legend of Zelda. Link është larë në bregdet në një ishull misterioz me banorë të çuditshëm dhe me ngjyra. Për të sh... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Switch Tetris 99 + NSO 12 Months
Asnjë vlerësim

Përfshin një anëtarësim 12-mujor Nintendo Switch Online. Bëhuni lojtari i fundit që qëndron në betejat me 99 lojtarë Luaj kundër 98 lojtarëve në linjë . Strategjizoni lëvizjet tuaja dhe shënjestroni kundë... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 2 stores
Switch Super Smash Bros. Ultimate
Asnjë vlerësim

Inklings nga seria Splatoon, si dhe karakteret e kthyera Smash si Mario dhe Link do të paraqiten në debutimin klasik të ekskluzivitetit klasik Nintendo. Luftimet më të shpejta, sende të reja, sulme të reja, mundësi... Lexo më shumë

from 9,290.00ALL
at 2 stores
Sony PS4 + Red Dead Redemption 2 Bundle
Asnjë vlerësim

Shijoni Red Dead Redemption 2 ne PS4 me grafike te permiresuar 4K HDR dhe performance te optimizuar per TV tuaj... Lexo më shumë

from 47,600.00ALL
at 2 stores
Switch Super Mario Party
Asnjë vlerësim

Nisni festen çdo kohë, kudo, me këdo! Konkurroni në 80 minigames krejt të reja në shumë mënyra! Argëtohuni me miqtë dhe familjen në multiplayer, ose luani solo! Bli tani online Super Mario Party Switch!... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Robot Builder
Asnjë vlerësim

Robot nga Xiaomi, eshte robot te cilin mund ta ndertoni dhe kodoni vete. Perbehet nga 978 copa bashke me gomat... Lexo më shumë

from 12,700.00ALL
at 2 stores
Switch Super Mario Odyssey
Asnjë vlerësim

Eksploroni mbretëri të mëdha 3D të mbushura me sekrete dhe surpriza, duke përfshirë kostume për Mario dhe shumë mënyra për të bashkëvepruar me mjedise të larmishme siç janë lundrimi rreth tyre në automjete q... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Switch Super Mario Maker 2
Asnjë vlerësim

Luaj një numër gati të pakufizuar të kurseve Super Scrolling Super Mario në çdo kohë, në çdo vend. Filloni me 100+ të ndërtuara në kurse në një lojtar të vetëm Story Mode, një aventurë e re Mario që lëshon pote... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores
Switch Spyro Reignited Trilogy
Asnjë vlerësim

Përfshin Spyro Dragon, Spyro 2: Rage Ripto dhe Spyro: Viti i Dragoit 100+ nivele, të rindërtuara me azhurnime grafike qe të lene pa frymë dhe kontrolle të përmirësuara të lojërave Bli online tani dhe shijoni lojen ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Switch Splatoon 2
Asnjë vlerësim

Armët e reja Splat Dualies të ri dhe të dyfishtë bashkohen me aksionin, të plotë me një veprim të ri Dodge Roll. Rrjetet si Splat Roller dhe Splat Charger gjithashtu janë rimodeluar për të përfshirë mekanikë të ri... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Xbox One S All Digital Edition
Asnjë vlerësim

Kthehuni ne dixhital me Xbox One S All Edition Digital dhe shijoni lojera pa qene nevoja te keni disk me vete.... Lexo më shumë

from 31,300.00ALL
at 2 stores
Switch Snack World The Dungeon Crawl Gold Edition
Asnjë vlerësim

Një aventurë krejtësisht e re, ku bien ndesh fantazia e lartë dhe teknologjia e lartë! Një bashkim i te preferuarave të njohura të fantazisë me një kthesë moderne për lojtarë të të gjitha brezave Bëhuni... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 2 stores
Switch Pokken Tournament Dx
Asnjë vlerësim

Pokkén Tournament është një lojë video luftarake e zhvilluar nga Bandai Namco Studios dhe botuar nga Kompania Pokémon. Loja kombinon elemente të lojërave nga seria Tekken e Bandai Namco me personazhe nga ekskluziviteti i... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores