HDD / SSD (126 Produkte)

SSD Gigabyte UD Pro Series 512GB
Asnjë vlerësim

SSD i brendshem per laptop ose kompjuter me madhesi 2.5 inch. Rrit performancen e pajisjes ne te cilen vendoset.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Memory Safe 1TB Intenso External (02289)
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Hard disk i jashtëm 1 TB Black USB 3.0 Intenso Ofron një zgjidhje optimale për të ruajtur sasi të mëdha të të dhënave në mënyrë të sigurt Intenso dhe për të mbrojtur nga aksesi i paautoriz... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Memory Case 1TB 3.0-2.5" Intenso External [01420]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Hard disk i lëvizshëm me ruajtje 1TB. Lidhje USB 3.0 për transferime deri në 10x më shpejt se USB 2.0. LED ndriçon kur është në përdorim. Ngjyra: E zezë. __________________________________________... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Memory Case Gembrid USB
Asnjë vlerësim

USB 3.0 2.5 ' Ngjyra: e zeze, e kuqe dhe gri. Transferimi i të dhënave SuperSpeed ​​USB 3.0! I pershtatshem per te gjithe HDD-et SATA 2.5 ' Bli tani online!... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Seagate Maxtor M3 1TB 2.5" USB 3.0 i Jashtem pa Paketim
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 1000 GB. I markes Maxtor me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0 Mbani si kujtim te gjitha fotot d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Intenso 240 GB Sata III 3813440
Asnjë vlerësim

SSD SATA III ofron performance shume te mire dhe eficence ne perdorimin e perditshem. Koha e aksesimit dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Intenso 256 GB Premium EDI
Asnjë vlerësim

SSD 1.8" Premium Edition menyra me e shpejte per te ruajtur materialet tuaja. Ne nje kohe shume te shkurter ruani... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Intenso 128 GB Premium EDI
Asnjë vlerësim

SSD 1.8" Premium Edition menyra me e shpejte per te ruajtur materialet tuaja. Ne nje kohe shume te shkurter ruani... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Intenso External HDD Security Edition 1TB
Asnjë vlerësim

Capacity 1TB. Form factor: 2,5″. Super Speed USB 3.0

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD 4TB VX007-FR
Asnjë vlerësim

Bli online HDD 4 TB Seagate Video HDD - Hard Drive - 4TB Cool. Quiet. Low-Power Video Performance. Optimized for... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Seagate HDD Backup Plus 4TB
Asnjë vlerësim

Designed for growing your digital library, the black 4TB Backup Plus USB 3.0 External Hard Drive from Seagate is... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD 4TB ST4000
Asnjë vlerësim

Bli online HDD 4 TB Seagate Video 3.5 HDD - Hard Drive - 4 TB - SATA 6Gb/s Cool. Quiet. Low-Power Video Performance. Optimized for high-definition consumer DVR applications, Low power and finetuned for cons... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD 2TB ST2000
Asnjë vlerësim

Seagate Video 3.5 HDD - Hard Drive - 2 TB - SATA 6Gb/s Cool. Quiet. Low-Power Video Performance. Optimized for high-definition consumer DVR applications, Low power and finetuned for consistent, dependable delivery of mul... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD 500GB WD500AAKX
Asnjë vlerësim

HDD 500GB WD500AAKX 500GB SATA / 16MB CACHE WD500AAKX / RPM / 7200 CLASS / DATE : 09 NOV 2017 / RECERTIFIED

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Toshiba Canvio 3TB
Asnjë vlerësim

Mund te shtoni me shume hapsire kompjuterit tuaj dhe pajisjeve te tjera te pershtatshme per memorje te jashtme.

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD MY PASSPORT 4TB
Asnjë vlerësim

Filloni te ruani kujtimet tuaja te cmuara dhe dokumenta te rendesishem me Hard Diskun e jashtem 4TB My Passport... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MAXTOR Hard Drive
Asnjë vlerësim

Hard Disku i jashtem Maxtor M3 eshte I vogel dhe praktik. Mund ta merrni kudo me vete dhe do te keni gjithmone... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Verbatim 53023 1TB Store `n` Go USB 3.0 2.5 Inch External Hard Drive
Asnjë vlerësim

Blini online HDD Verbatim Store' n' Go me kapacitet TB tek Gjigandi.com .

from 0.00ALL
at 0 stores
Verbatim Store ‘n’ Go
Asnjë vlerësim

Perjetoni hapsire te madhe dhe shpejtesi te larte transmetimi te materialeve tuaja me Verbatim Store’n’ Go, me USB 3.0... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Verbatim Portable Hard Drive
Asnjë vlerësim

I vogel, kompakt me shume hapsire memorie dhe me nje dizajn unik.

from 0.00ALL
at 0 stores