HDD / SSD (126 Produkte)

SSD Sandisk Extreme Pro Portable 2TB SDSSDE81-2T00-G25 AM
Asnjë vlerësim

Capacity. 2 TB.Interface. USB 3.2 Gen 2 x2.Connector. USB-C.Compatibility. USB 3.2 Gen 2x2 (20Gb/s) USB 3.0 USB... Lexo më shumë

from 62,900.00ALL
at 1 stores
Verbatim Store ‘n’ Save Desktop HDD 4TB, 3.5″, USB 3.0
Asnjë vlerësim

Bli tani online HDD 4TB tek Gjigandi Përjetoni shpejtësi transferimi deri në 10 herë më të shpejta me SuperSpeed ​​USB 3.0! E pershtatshme per tu vendosur ne tavoline per shkak te permasava.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD i jashtem Verbatim 2TB USB 3.0 Black
Asnjë vlerësim

Përshkrimi HDD e jashtme Verbatim 2TB Black Memorja e jashtme qe vjen ne nje performance te larte Merrini materialet kudo me vete ne dizajnin praktik qe pershtatet lehtesisht dhe me laptopin tuaj ne formatin USB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Memory Center 6TB 3.0-3.5 5400RPM Inteso External Black [02545]
Asnjë vlerësim

Bli tani online! Qendra e jashtme e hard diskut ruan të dhëna të rëndësishme shpejt dhe me siguri. Falë të dhënave USB 3.0 mund të transferohen me shpejtësinë më të lartë, kështu që koha e gjatë e pritjes mund... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk My Passport SSD 512 GB External
Asnjë vlerësim

Passport SSD eshte depo e levizshme me transferime të shpejta. Mbrojtja e fjalekalimit me kriptimin e pajisjeve ndihmon ne mbajtjen e permbajtjes tuaj te sigurt. Lehtë për t’u përdorur, SSD My Passport eshte rezistent ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk Extreme Portable SSD 500 GB
Asnjë vlerësim

Transfertat me shpejtësi të lartë me shpejtësi leximi deri në 550 MB /s. Bazuar në testimin e brendshëm; performanca mund të jetë më e ulët në varësi të kapacitetit te drive , pajisjes pritëse, OS dhe aplika... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sandisk My Passport SSD 256GB External 86328]
Asnjë vlerësim

Transferime te shpejta të fotografive me shpejtësi deri në 515 MB / s. Mbrojtja e fjalëkalimit me kriptimin e pajisjeve. Në përputhje me USB 3.0, USB 2.0 dhe USB-A. Drive i besuar i ndërtuar me besueshmëri WD. Back... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
"SSD-EXTERNAL PREMIUM EDITION Intenso® -128 GB-1.8"-SATA to USB 3.0 [02536]
Asnjë vlerësim

SSD e jashtme INTENSO - 128 GB SATA në USB 3.0 Ky SSD mund të shkruaj të paktën 70 MB dhe të lexojë 320 MB. E vogël, e dobishme dhe e gatshme për përdorim kudo. Porosit tani online!... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SanDisk 480GB Extreme 510 Water Resistant USB 3.0 Portable SSD Drive - 430MB/s
Asnjë vlerësim

SSD i lëvizshëm i SanDisk Extreme 510 është më i vogël se gjysma e madhësisë së smartphone tuaj dhe jep deri në 4x shpejtësinë e një disku të jashtëm. SSD i lëvizshëm i SanDisk Extreme 510 është më i vog... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MediaRange External USB 3.0 Solid State drive, 256 GB, black
Asnjë vlerësim

MediaRange media e ruajtjes së flashit njihet për cilësinë dhe besueshmërinë jashtëzakonisht të mirë. Disqet tona të jashtme SSD janë perfekte për arkivimin dhe shkëmbimin e shpejtë të të dhënave. Lidhja... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Intel SSD 660p Series 1TB M.2
Asnjë vlerësim

Bli online Intel SSD. Empowered by Intel’s innovative Intel® QLC Technology, the Intel® SSD 660p offers higher capacities at a lower cost than TLC-based options.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Crucial MX500
Asnjë vlerësim

SSD i brendshem per laptop ose kompjuter me madhesi 2.5 inch.

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Freecom External Mini USB 3.0 256GB
Asnjë vlerësim

Bli online SSD Freecom mini usb. SSD e jashtme e permasa te nje USB. Kapacitet 256GB dhe me shpejtesi transferimi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Gigabyte 512GB PCIe
Asnjë vlerësim

SSD i brendshem per laptop ose kompjuter PCIe. Rrit performancen e pajisjes ne te cilen vendoset. Shpejtesi leximi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Gigabyte M.2 2280
Asnjë vlerësim

SSD i brendshem per laptop M2. Rrit performancen e pajisjes ne te cilen vendoset.

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Gigabyte Sata 3
Asnjë vlerësim

Bli online SSD te brendshem per laptop ose kompjuter me madhesi 2.5 inch.

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Verbatim 256GB 2.5
Asnjë vlerësim

Opsioni ideal per te permiresuar laptopin ose kompjuterin tuaj. Transferta te shpejta deri ne 560 MB/s dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Memory Center Intenso
Asnjë vlerësim

Porosit tani online! Qendra e jashtme e memorjes te Hard Disk ruan të dhëna të rëndësishme shpejt dhe me siguri. Falë USB 3.0 te dhenat transferohen me shpejtesinë te larte, kështu që koha e gjatë e pritjes m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Verbatim External SSD VX500 120GB USB 3.1
Asnjë vlerësim

SSD i jashtem Verbatim. Lidhje me USB 3.1. Performance e larte ne shkembim te dhenash deri ne 500 MB/s.

from 0.00ALL
at 0 stores
SSD Crucial BX500 240GB
Asnjë vlerësim

SSD i brendshem per laptop ose kompjuter me madhesi 2.5 inch. Rrit performancen e pajisjes ne te cilen vendoset.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores