Filtra
Çmimi
3,990.00ALL 47,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 
KAPACITETI I HARD DISKUT
 
LLOJI I HARD DISK
 
MARKA
 
TIPI I HARD DISKUT
 

HDD / SSD (39 Produkte)

Hard Disk i Jashtem APACER AC630 1TB shockproof USB 3.1
Asnjë vlerësim

Hard Disk i Jashtem APACER AC630  1TB  shockproof USB 3.1 Nje dizanj unik i cili jep nje mbrojtje... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
SSD Patriot Burst 240Gb Sata3 2.5
Asnjë vlerësim

SSD e markes Patriot Burst 240 Gb Sata 3 madhesi 2.5" Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate Skyhawk Surveillance 3.5" 4TB 64MB Sata III
Asnjë vlerësim

Hard disk i brendshem HDD i markes Seagate modeli Skyhawk Me kapacitet 4TB 64MB, shpejtesi 7200 RPM 3.5"HDD s është hard disku Seagate për përdorim në kompjutera të konsumit dhe kompjutera Profesionale Tipi i ha... Lexo më shumë

from 23,490.00ALL
at 1 stores
HDD Verbatim External 2.5" 1TB USB 3.0 Store "n" Go Super Speed
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 1TB. I markes Verbatim me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave deri ne 10 here me te shpejte se USB e tjera Shpejtesia e transferimit te te dhe... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate Maxtor M3 4TB 2.5" USB 3.0 i Jashtem
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 4000 GB. I markes Maxtor me ngjyre te zeze. Maxtor M3 Portabl. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0. Transfer... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate Maxtor M3 1TB 2.5" USB 3.0 i Jashtem
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 1000 GB. I markes Maxtor me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0 Mbani si kujtim te gjitha fotot d... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate 4TB 3.5" Barracuda, i Brendshem
Asnjë vlerësim

Memorie e markes Seagate me kapacitet 2TB Hard disku eshte i brendshem per kompjuter dhe laptope Tipi i hard diskut eshte SATA 6Gb/S, 3.5inch Shpejtesia e leximit te te dhenave600 MBps (external)              ... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate 2TB 3.5" Barracuda, i Brendshem
Asnjë vlerësim

Memorie e markes Seagate me kapacitet 2TB Hard disku eshte i brendshem per kompjuter dhe laptope Tipi i hard diskut eshte SATA 6Gb/, 3.5inch Shpejtesia e leximit te te dhenave600 MBps (external)               ... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
SSD 256GB, 2.5" Mediarange External Black [11970]
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem i markes Mediarange, ngjyre e zeze Me kapacitet 256GB dhe madhesi 2.5" Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave Lexon deri ne 430 MB/s dhe shpejtesi rregjistrimi 350MB/s... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Intenso 2.5"
Asnjë vlerësim

Kapaciteti: 2TB  Madhesia: 2,5“ (6,35 cm) Materiali: plastik Nderfaqja: Super Speed USB port 3.0 Leximi te dhenave: 85,00 MB/s (570 x) Tranfserimi i te dhenave: 75,00 MB/s (503 x) Rrotullime per minute 5400 RPM / 8M... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Hard Disk WD Red 3TB 3.5"
Asnjë vlerësim

Memorie HDD e markes Western Digital  RED me kapacitet 3 TB   Hard disku eshte i brendshem per kompjuter , 3.5inch Tipi i hard diskut SATA 6 me shpejtesi 6Gb/s  Shpejtesia e leximit te te dhenave 5400RPM , 64MB ... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 1TB Black
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD 3.0 Verbatim 1TB Black HDD me kapacitet 1 TB.   Porta USB 3.0 Kase solide dhe elegante.  Modeli Verbatim Super Speed. Pershtatet per Windows dhe Mac.... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
SSD Patriot Burst 480Gb Sata3 2.5
Asnjë vlerësim

SSD e markes Patriot Burst 480 Gb Sata 3 madhesi 2.5" Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s Shpejtesi te sh... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
SanDisk SSD Plus 120GB SATA III 2.5" SDSSDA-120G-G27
Asnjë vlerësim

SanDisk SSD Plus 120GB SATA III 2.5" SDSSDA-120G-G27 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 530 MB/s Shpejtesi te shkruar der... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
SanDisk SSD PLUS 240GB Solid State Drive - SDSSDA-240G-G26
Asnjë vlerësim

SanDisk SSD PLUS 240GB Solid State Drive - SDSSDA-240G-G26 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 530 MB/s Shpejtesi te... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
SanDisk SSD PLUS 480 GB Solid State Drive - SDSSDA-480G-G26
Asnjë vlerësim

SanDisk SSD PLUS 480 GB Solid State Drive - SDSSDA-480G-G26 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 535 MB/s Shpejtesi te ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
SSD KINGSTON 2.5" 240GB SA400S37/240G
Asnjë vlerësim

Memorje SSD e brendshme me nje kapacitet 240GB e markes Kingston Nje memorie e nje cilesie mjaft te larte Shpejtesia e shkrimit eshte mbi 450MB/s ndersa e leximit 500MB/s Mund te perdoret si me ndihmen e nje a... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Western Digital Green HDD SSD 2,5" 240GB
Asnjë vlerësim

Memorje SSD e brendshme me nje kapacitet 240GB e markes Western Digital Green Nje memorie e nje cilesie mjaft te larte Shpejtesia e shkrimit eshte mbi 465MB/s ndersa e leximit 540MB/s Mund te perdoret si me ndihmen e... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Patriot Burst 960 GB SATA3 2.5
Asnjë vlerësim

Patriot Burst 960 GB SATA3 2.5 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s Shpejtesi te shkruar deri ne 540 MB/s ... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB
Asnjë vlerësim

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB Memorie Toshiba me kapacitet 1 TB madhesia 3.5 Hard disku eshte i brendshem per kompjuter  Tipi i hard diskut eshte SATA III 6Gb/s , 3.5inch Shpejtesia e leximit te te dhena... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores