HDD / SSD (126 Produkte)

SanDisk SSD PLUS 240GB Solid State Drive - SDSSDA-240G-G26
Asnjë vlerësim

SanDisk SSD PLUS 240GB Solid State Drive - SDSSDA-240G-G26 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 530 MB/s Shpejtesi te... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate 2TB 3.5"  i Brendshem
Asnjë vlerësim

Memorie e markes Seagate me kapacitet 2TB 3.5 (i perdorur) Hard disku eshte i brendshem per kompjuter dh Tipi i hard diskut eshte SATA 6Gb/, 3.5inch Shpejtesia e leximit te te 7200 RPM            Hard disku eshte... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
SanDisk SSD PLUS 480 GB Solid State Drive - SDSSDA-480G-G26
Asnjë vlerësim

SanDisk SSD PLUS 480 GB Solid State Drive - SDSSDA-480G-G26 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 535 MB/s Shpejtesi te ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Hard Disk 2.5 500GB Seagate + HDD SBOX HDC‐2562
Asnjë vlerësim

Krijohe vete Harddiskun tend te jashetem. Hard disk i brendshem Seagate 2,5' (i perdorur) Me kaapcitet mbajtes 500GB tipi SATA...... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
KINGSTON SSD 2,5" 120GB
Asnjë vlerësim

Hard disk SSD Kingston  kapacitet 120GB  Rrit ndjeshem performancen e laptopit apo kompjuterit tuaj,deri ne 10 here me shpejt, Teknologjia  SSD  është 10 herë më e shpejtë se një Hard disk i zakonshëm Lexim... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
SSD KINGSTON 2.5" 240GB SA400S37/240G
Asnjë vlerësim

Memorje SSD e brendshme me nje kapacitet 240GB e markes Kingston Nje memorie e nje cilesie mjaft te larte Shpejtesia e shkrimit eshte mbi 450MB/s ndersa e leximit 500MB/s Mund te perdoret si me ndihmen e nje a... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Patriot Burst 960 GB SATA3 2.5
Asnjë vlerësim

Patriot Burst 960 GB SATA3 2.5 Teknologjia SSD eshte deri 10 here me e shpejt sesa nje Hard Disk normal Ofron shpejtesi te transferimit te te dhenave te leximit deri ne 560 MB/s Shpejtesi te shkruar deri ne 540 MB/s ... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB
Asnjë vlerësim

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 64MB Memorie Toshiba me kapacitet 1 TB madhesia 3.5 Hard disku eshte i brendshem per kompjuter  Tipi i hard diskut eshte SATA III 6Gb/s , 3.5inch Shpejtesia e leximit te te dhena... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
SSD e jashtme 240GB PNY ELITE USB 3.0
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem 240gb SSD   Ruaji te dhenat te sigurta fale teknologjise SSD e cila nuk demtohet nga goditjet. Fale permasave minimale eshte shum lehte per tu mbajtur edhe me vete Shpejtesia e shkrimit dh... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
HDD i jashtem TOSHIBA 2.5" 4 TB USB3.0
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 4TB (4000 GB) Modeli HDTB440EK3CA I markes TOSHIBA me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. HDD vjen bashke  me fishen USB-3.0 Mbani si k... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
SSD SAMSUNG 1 TB 2.5" EVO 860
Asnjë vlerësim

Memorje SSD Samsung e brendshme 2.5 me nje kapacitet 1TB (1000 GB) Rrit performancen e laptopit apo kompjuterit tuaj deri ne 10 here Shpejtesia e shkrimit eshte mbi 550MB/s ndersa e leximit 500MB/s Tipi i lidhjes se hard ... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
SSD SAMSUNG 500 GB 2.5" EVO 860
Asnjë vlerësim

Memorje SSD Kingston e brendshme 2.5 me nje kapacitet 500 GB  Rrit performancen e laptopit apo kompjuterit tuaj deri ne 10 here Shpejtesia e shkrimit eshte mbi 550MB/s ndersa e leximit 500MB/s Tipi i lidhjes se hard disku... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores
SSD SAMSUNG 250 GB 2.5" EVO 860
Asnjë vlerësim

Memorje SSD Kingston e brendshme 2.5 me nje kapacitet 250 GB  Rrit performancen e laptopit apo kompjuterit tuaj deri ne 10 here Shpejtesia e shkrimit eshte mbi 550MB/s ndersa e leximit 520MB/s Tipi i lidhjes se hard disku... Lexo më shumë

from 10,490.00ALL
at 1 stores
SSD 250 GB WD Blue M.2
Asnjë vlerësim

Hard Disck   SSD 250 GB WD Blue M.2 Rrit ndjeshem perfomancen e laptopit apo kompjuterit tuaj,deri 20 here me shpjet Teknologjia SSD M.2 eshte deri 4 here me e shpejt sesa nje SSD normale dhe deri ne 20 here me e shpejt... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
SSD Kingston A2000 1TB Sata3 M.2 PCIe
Asnjë vlerësim

Hard Disck   SSD  Kingston     kapaciteti 1TB  (1000 GB) Rrit ndjeshem perfomancen e laptopit apo kompjuterit tuaj,deri 20 here me shpjet Teknologjia SSD M.2 eshte deri 4 here me e shpejt sesa nje SSD... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata III
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD i markes Seagate me kapacitet 2TB Seagate HDD 2TB 64MB cache  3.5", IronWolf NAS Sata III 5900 rpm ,64mb cache ,sata III... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
HDD Seagate i jashtem 2TB Usb 3.0
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 2000 GB. I markes Segate me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. HDD vjen bashke  me fishen USB-3.0 Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
(Intenso) SSD 2,5" 240GB
Asnjë vlerësim

Hard disk SSD (Intenso)  kapacitet 240GB  Rrit ndjeshem performancen e laptopit apo kompjuterit tuaj,deri ne 10 here me shpejt, Teknologjia  SSD  është 10 herë më e shpejtë se një Hard disk i zakonshëm Leximi ... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores