HDD / SSD (126 Produkte)

Hard Disk I Jashtem Western Digital My Cloud Home 6TB AM
Asnjë vlerësim

Capacity:6 TB System Requirements:My Cloud Home Desktop App (64-bit operating system required): Windows® 10+ operating systemsmacOS 11+ My Cloud Home Mobile App:iOS® 11 or higher operating systemsAndroid™ Marshmall... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
SanDisk SSD E30 480GB USB 3.2
Asnjë vlerësim

Përshkrimi SanDisk SSD E30 480GB USB 3.2 * SanDisk® Extreme Portable SSD ofron performancen e duhur per kompjuterin tuaj * Me shpejtesi leximi 550MB/ sekonde ju do te transferoni materiale me nje kercitje te ... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Seagate HDD 6TB, 256MB, 3.5`, SATA 6.0Gb/s, Skyhawk Surveillance
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD i markes Seagate me kapacitet 6TB 256MB memorie te brendshme te fshehur. Tipi SATA 6.0Gb/s... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
SSD Sandisk Extreme Pro Portable 2TB SDSSDE81-2T00-G25 AM
Asnjë vlerësim

Capacity. 2 TB.Interface. USB 3.2 Gen 2 x2.Connector. USB-C.Compatibility. USB 3.2 Gen 2x2 (20Gb/s) USB 3.0 USB... Lexo më shumë

from 62,900.00ALL
at 1 stores
HDD i jashtem Verbatim 2TB USB 3.0 Black
Asnjë vlerësim

Përshkrimi HDD e jashtme Verbatim 2TB Black Memorja e jashtme qe vjen ne nje performance te larte Merrini materialet kudo me vete ne dizajnin praktik qe pershtatet lehtesisht dhe me laptopin tuaj ne formatin USB... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HDD Seagate Maxtor M3 1TB 2.5" USB 3.0 i Jashtem pa Paketim
Asnjë vlerësim

Hard disk i jashtem HDD me memorie 1000 GB. I markes Maxtor me ngjyre te zeze. Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave. Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0 Mbani si kujtim te gjitha fotot d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores