USB (169 Produkte)

USB 4GB FONECOM
Asnjë vlerësim

USB 8GB FONECOM USB e tipi 2.0 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Me ngjyre te zeze

from 490.00ALL
at 1 stores
USB 8GB FONECOM
Asnjë vlerësim

USB 8GB FONECOM USB e tipi 2.0 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Me ngjyre te zeze

from 590.00ALL
at 1 stores
USB Kingston 32GB Data Travel Exodia 3.1
Asnjë vlerësim

USB Kingston 32GB Data Travel Exodia USB e tipi 3.1 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Me ngjyre te zeze

from 690.00ALL
at 1 stores
USB Kingston 16 GB Data Travel
Asnjë vlerësim

USB Kingston 16 GB Data Travel  USB e tipi 3.1 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Me ngjyre te bardhe dhe blu... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
USB Sandisk extreme PRO 128G 3.1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi USB Sandisk extreme PRO 128G 3.1 * Transferoni materiale shpejt dhe lehtesisht * Me shpejtesi shkrimi deri ne 150 MB/ sekonde * 35 here me i shpejte se USB-te standarde 2.0 * Me kapacitet deri ne 128GB per te kriju... Lexo më shumë

from 5,090.00ALL
at 1 stores
Verbatim Flash Drive 64GB Store-n-Stay NANO USB 3.0
Asnjë vlerësim

Nje mini USB qe mund te mbaje dokumentet tuaja ne nje hapesire prej 64GB Marka Verbatim Store-n-stay nano Jo me e madhe se nje monedhe. E dizenjuar per te qendruar ne paisjet tuaja Transferoni te dhenat nga kompjuteri,... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
USB Kingston 64GB DataTravel Exodia 3.2
Asnjë vlerësim

USB Kingston 64GB Data Travel Exodia USB e tipi  3.2 Shpejtesi ne transferimit e te dhenave Me ngjyre te zeze Cilesia e garantuar nga Kingston... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
USB Patriot 16GB PUSH+ USB 3.2 Generation 1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi USB Patriot 16GB PUSH+ USB 3.2 Generation 1 USB Patriot vjen si aksesori i pershtatshem dhe praktik per pajisjet tuaja elektronike Zgjidhja ideale per transferimin e te dhenave ne PC apo laptop 10 here me i shp... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores