Buzet (183 Produkte)

Laps Buzesh Matt Impala
Asnjë vlerësim

Laps buzesh Impala, butë me shkëlqim në 16 ngjyra. Aplikimi është i butë dhe kremoz, me ngjyra shumë të fortë dhe të shkëlqyera. I papërshkueshëm nga uji - zgjat me shume se 6 ore Ngjyra nuk zbehet - mbetet e ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 2 stores
Buzekuq Dark Red
Asnjë vlerësim

Buzekuq ngjyre e kuqe e erret. Ideal per buze me sensuale dhe me volum. Buzet e tua hidratohen menjehere.

from 390.00ALL
at 2 stores
MAT LIPGLOSS NUDE
Asnjë vlerësim

MAT LIPGLOSS 4.5ML NUDE Pa Paraben. I jep efekt absolut mat dhe ngjyra të qëndrueshme. Ka një strukturë të pasur, kremoze dhe përbërës natyralë me veprim hidratues dhe zbutës që ofrojnë një pamje kadifeje në ... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 2 stores
Buzkuq Mat Impala Nr.1
Asnjë vlerësim

-Zgjidhni ngjyren tuaj te preferuar te buzkuqit nga Impala. -Ne forme lapsi qe i jep buzeve ngjyre mat te... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 2 stores
Laps Per Buzet "Rimmel London Exaggerate"
Asnjë vlerësim

Laps per buzet Rimmel London Exaggerate Laps qe hapet dhe mbyllet automatikisht, me majë të mprehte dhe nuk ka nevojë per mprehese... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 2 stores
Laps Per Buzet "Rimmel 1000 Kisses"
Asnjë vlerësim

Laps Per Buzet "Rimmel 1000 Kisses" i cili mban deri ne 8 ore. • Cilesi kremoze • Ngjyra te gjalla • Aplikohet lehte • Shperndahet (Blend) pa probleme.... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 2 stores
Lip Glos "Rimmel Provocalips "
Asnjë vlerësim

Mban deri ne 16 ore. Kissproof. Buze te buta dhe te hidratuara gjate gjithe dites. Hapi 1 (4ml): Aplikoni ngjyren dhe lereni te thahet per 60 sekonda. Hapi 2 (3ml): Aplikoni shtresen e siperme për të fiksuar ngjyrën dhe per ... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 2 stores
Shkelqyes Buzesh "Rimmel Oh My Gloss!"
Asnjë vlerësim

Blini online shkelqyes per buzet Rimmel Lip Glos, nje produkt kozmetik qe nuk duhet t'i mungoje asnje femre,... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 2 stores
Lip Glos "Rimmel Oh My Glossy "
Asnjë vlerësim

Mban deri ne 6 ore me ngjyra te verteta, shkëlqim të lartë dhe i rehatshem. Formulë e pasuruar me Vaj Argani dhe Vitamine E. I lehte per tu aplikuar.... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 2 stores
Lip Glos Mat "Rimmel Stay Matte"
Asnjë vlerësim

Rimmel London paraqet Stay Matte Liquid Lip Color, një buzëkuq të lëngshëm me ngjyra të forta, me një pamje mat. I jep buzëve një ngjyrë të fortë që zgjat. - Ngjyre mat e cila zgjat pa tharë buzët - Zgjat deri në... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 2 stores
Buzekuq Mat "Rimmel Only One"
Asnjë vlerësim

Buzekuq Mat "Rimmel Only One" jo i thate dhe qe qendron gjate. Eshte jashtezakonisht i rehatshem dhe pa peshe.... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 2 stores
Buzekuq "Rimmel Lasting Finish"
Asnjë vlerësim

Porosisni online buzekuq 'Rimmel Lasting Finish'. Nje buzekuq qe zgjat deri ne 8 ore dhe qe e gjeni ne nuanca te... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 2 stores
Note Ultra Rich Color Lip Pencil 01
Asnjë vlerësim

Përmban disa elementë thelbësorë dhe minerale të dobishëm për lëkurën, në formën e pluhurave të sterilizuara dhe të përdorura për të përgatitur kozmetikë të ndryshëm nga Note. Ju ndihmon të shp... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 2 stores
Note Long Wearing Lipgloss 01
Asnjë vlerësim

Përmban Vajin Macadamia, Shea butter Vaji i makadamias · Mbron buzët kundër tharjes dhe plasaritjes duke balancuar acidin palmitoleik dhe siguron ushqyerjen e buzëve. · I jep lagështi të dendur buzëve. · Si... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 2 stores
Note Hydra Color Lipgloss 01
Asnjë vlerësim

I jep buzëve një pamje të ndritshme, të gjallë dhe të shëndoshë. Për më tepër, siguron hidratim dhe mbrojtje të fortë falë vajit të arganit dhe gjalpit të kakaos. Nuk përmban paraben. Testuar dermatologj... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 2 stores
Note Ultra Rich Color Lipstick 01
Asnjë vlerësim

Jepini buzëve një pamje me te bukur Mbron buzët me vajin e arganit dhe gjalpin e kakaos që përmban. Nuk përmban paraben Testuar dermatologjikisht Struktura shtesë krem ofron mundësi të sofistikuara të ngjyr... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 2 stores
Note Long Wearing Lipstick 01
Asnjë vlerësim

Përmban vaj e Macadamia dhe vaj të Shea Butter. Mbron buzët kundër tharjes dhe plasaritjes duke balancuar acidin palmitoleik dhe siguron ushqyerjen e buzëve. Jep lagështi të dendur për buzët. Buttera Shea E pa... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 2 stores
Mini set 4in1 Buzekuq WnW
Asnjë vlerësim

Mini set Buzekuq WnW Pigmente dinamike te cilat ndryshojne ne varesi te drites  Ngjyra qe qendroje gjate dhe nuk kane nevoje per tharje kur aplikohen  Seti permban 2 ngjyra mat dhe 2 ngjyra metalike ne xix ne te ... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
GOSH Laps per Buzet
Asnjë vlerësim

Laps per buzet e markes Gosh  Perfekt per te vijezuar ne menyre korrekte konturet e buzeve  Nuk shperhapet jashte kontrureve e cila ju ben te dukeni me e rregullt  Nje ngjyre qe zgjat ,jep butesi ne buze ,aplikohet... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores